Sekretariat

Sekretariat

Sekretariatet arbejder i snitfladerne mellem analyse, research, kommunikation og public affairs. Vi stiller altid gerne op til interviews eller svarer på opklarende spørgsmål, hvis det er inden for vores ekspertiseområder.

Gine Maltha
Kampmann

Administrerende direktør

LinkedIn
gine@equalis.dk
(+45) 25 85 02 92

Vibeke
Boeskov

Programchef

LinkedIn
vibeke@equalis.dk 
(+45) 61 78 13 44

Clara Geday
Overgaard

Analyse- og Policykonsulent

LinkedIn
clara@equalis.dk
(+45) 61 78 12 37

Haldis Mina Tapper

 

Analysekonsulent

LinkedIn
haldis@equalis.dk

Sarah Lundgaard

Holm

Analysekonsulent

LinkedIn
sarah@equalis.dk 

Assjad Naqvi

 

Analysestudent

LinkedIn
assjad@equalis.dk 

Trille Stenshøj Nielsen

Kommunikationsstudent

LinkedIn
trille@equalis.dk 

Christina Lundsgaard Ottsen

Associeret forskningschef

LinkedIn
clo.ioa@cbs.dk